Search activity

Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» активно співпрацює з пошуковими загонами всіх областей України в справі пошуку та подальшого перепоховання останків загиблих солдатів Другої Світової війни. Адже по всій українській землі ще залишаються останки до цього часу не знайдених і не похованих солдат Другої Світової війни. На території Київської області декілька разів на рік проходять перепоховання знайдених солдатів 1941 – 1943 років у братських могилах.

Співробітники музею також ведуть документальний пошук у військових та державних архівах. У самому музеї за довгі роки роботи було зібрано велику кількість матеріалів з військової тематики. Ознайомитися з ними ви можете в розділі Архівні Фото.

Якщо Ви шукаєте свого родича, який загинув у Вишгородському районі під час Другої Світової війни, або іншу інформацію про Київську наступальну операцію, звертайтесь до музею і ми з радістю спробуємо допомогти Вам.

Звертаємося до всіх небайдужих, якщо у вас є фотографії або інші документи, які стосуються тематики музею і якими ви бажаєте поділитися:

Київські оборонна та наступальна операції, Київський укріпрайон,

матеріали та спогади з історії створення музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році»

та про участь наших земляків на Сході України – ми з радістю приймемо їх та долучимо до музейного архіву.

Контакти:

Субач Ольга Ігорівна,

завідуюча відділом науково-дослідної, експозиційної та виставкової роботи
Тел. (04596) 32-672, моб. +38 067 66 58 897

e-mail: subacholga@rambler.ru,   bytva_za_kyiv@ukr.net

Пошукова діяльність: пошук та перепоховання останків загиблих воїнів Другої світової війни